Kto sme?

Viac ako len mäsiarstvo – miesto, ktoré opantá Vaše zmysly. A nielen tie chuťové.

Za našim mäsovým príbehom stojí – odhodlanie stravovať sa zdravo, láska a vášeň k jedlu a chuť priniesť zdravé slovenské mäso a lokálne výrobky i k Vám na stôl. 

Je pre nás veľmi dôležité zisťovať odkiaľ všetko to čo jeme pochádza a či nám jedlo ponúka dostatočné množstvo benefitov pre naše zdravie.

Naša rodina má tradíciu v mäsiarstve už desiatky rokov a vieme, že je naozaj dôležité všetkých našich dodávateľov dobre poznať a pravideľne sa s nimi stretávať, aby sme boli schopní Vám zabezpečiť len tú najlepšiu kvalitu.

V našom mäsiarstve nájdete široký sortiment mäsa a mäsových výrobkov. Našu ponuku sme však obohatili i o doplnkový tovar. Budeme sa Vám naďalej snažiť prinášať nové a nové produkty, ktoré starostlivo vyberieme a keďže naše pôsobenie nepozná hranice, budeme pre Vás nakupovať to najlepšie z celého sveta.

Naše produkty sú plné srdca, duše a poctivej práce, preto vyberáme dodávateľov, ktorí vyrábajú svoje produkty bez pridaných E-čiek, klasicky a poctivo. Vieme tak zaručiť čerstvosť a prínos našich produktov na Vaše zdravie.

Budeme nesmierne radi ak sa stanete našimi priateľmi a naše mäsiarstvo  sa pre Vás stane miestom, kam budete chodiť s radosťou.My Vám na oplátku vieme zaručiť, že budete jesť  len to najlepšie. Vaša spätná väzba nás posúva ďalej, preto ak je niečo na svete, čo by ste chceli skúsiť ochutnať, neváhajte nám o tom povedať a my urobíme všetko pre to, aby sme Vám s vyhoveli. 

Ak je pravda, že sme to čo jeme, tak jedzme len to najlepšie.  Už teraz sa na Vás tešíme.